Menu
Кошик

Дюбельне кріплення загального призначення

Код Діаметр (свердління) дюбеля, мм Довжина дюбеля, мм Довжина розпору, мм Діаметр гвинта, мм Кількість в упаковці, шт AXN 6 30 6 30 25 ..
Цена: 0.00 грн.
Код Діаметр (свердління) дюбеля, мм Довжина дюбеля, мм Довжина розпору, мм Діаметр гвинта, мм Кількість в упаковці, шт AXK 6 30 6 30 2..
Цена: 0.00 грн.
Код Діаметр (свердління) дюбеля, мм Довжина дюбеля, мм Довжина розпору, мм Діаметр гвинта, мм Кількість в упаковці, шт SMDK 8 60 S 8 60 60 ..
Цена: 0.00 грн.
Код Діаметр (свердління) дюбеля, мм Довжина дюбеля, мм Діаметр гвинта, мм Кількість в упаковці, шт UN 6 35 6 35 3,0÷3,5 400 ..
Цена: 0.00 грн.
Код Діаметр (свердління) дюбеля, мм Довжина дюбеля, мм Діаметр гвинта, мм AXDN 10 70 C 10 70 6,0÷7,0 AXDN 10 90 C 10 90 ..
Цена: 0.00 грн.
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Дюбельне кріплення

Дюбель –  це спеціальний виріб для кріплення різних конструкцій, який разом з іншими кріпильними виробами (наприклад, шурупом або анкером) служить для закріплення в несучій підставі та утримання певної конструкції. Принцип його роботи полягає в тому, що коли в дюбель вкручують шуруп, він розширюється і залишається міцно зафіксованим у стіні. Надійність такого типу кріплення була оцінена та перевірена ще багато років тому: поки не були винайдені пластмасові дюбелі, для будівництва та ремонту в домашніх умовах використовували саморобні дерев'яні аналоги - чопики.

Де застосовують дюбелі?

Залежно від матеріалу та особливостей конструкції дюбеля, його можна застосовувати для кріплення:

  • Рам та фасадів. Такий виріб характеризується подовженою нераспорной частиною, і його застосовують для наскрізного монтажу різних типів конструкцій
  • Матеріалів для теплоізоляції (поліуретанові панелі, мінеральна вата). Такий дюбель характеризується збільшеною тарілкою (манжетою) і застосовується для наскрізного монтажу меблів

Компанія «АМЕХ» пропонує вам широкий асортимент дюбелів різної конструкції та призначення. Залежно від ваших потреб, у нас ви зможете замовити дюбель швидкого монтажу з подовженою зоною розпору і комірцем, дюбель розпірний з круглим гаком S і прямим гачком P, дюбель для теплоізоляції різноманітних типів. У картці товару ви знайдете короткий опис, переваги даного дюбеля, матеріал, з якого він виготовлений, область його застосування та інші необхідні характеристики. У таблиці розміщені всі можливі розміри цього типу кріплення. 

Для більш детальної інформації, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами, і вони докладно вам розкажуть про принципи роботи та сфери використання будь-якого  кріпильного виробу, яке вас цікавить.

Дюбель фасадний купити Київ